
Gezwart zilveren hematiet armband
Handgemaakte gezwart zilveren armband van geschakelde oogjes met hematiet.
- Handgemaakt sieraad
- Altijd! Gratis schoonmaakservice op alle sieraden vanNienke®
- Eersteklas edelmetaal
- Meer informatie? Neem contact op over dit product
Zilveren armband van geschakelde oogjes met hematiet bolletjes. Het zilver heeft door de zwavel oppervlakte behandeling een stoere donkere uitstraling gekregen. Veerring sluiting. Standaard lengte 19cm.
Handgemaakt ambachtelijk smeedwerk
De oogjes collectie is een selectie in eenvoud en subtiliteit van eersteklas edelmetaal. Er zijn ook bijpassende oorstekers in zilver en goud. De sieraden zijn goed dagelijks draagbaar en de modellen staan garant voor een prachtig vormgegeven sieraad. De luxe 14 karaat gouden modellen met diamant verzekeren je van een prachtig juweel.
Alle sieraden van vanNienke worden handgemaakt in haar ateliers in Heerenveen en Sneek. Met grote zorg en oog voor detail wordt er vijf dagen per week door de goudsmeden gewerkt aan de creaties vanNienke.
Een mooi cadeau
Al onze sieraden worden verzonden in een luxe sieradendoosje en mooi verpakt tot een prachtig cadeau. Net als in de fysieke winkels van vanNienke vinden we de uitstraling van de verpakking onderdeel van de totale beleving en daarnaast zorgen de doosjes voor een goede bescherming tegen breuk en mogelijke beschadigingen. In de verpakking vind je verder nog wat informatie over de winkel en uiteraard onze contactgegevens.
Schoonmaakservice en controle
Alle bij vanNienke aangekochte sieraden, zowel offline als online kunnen onder service worden schoongemaakt in één van onze eigen winkels. We controleren dan direct de eventuele zettingen van je diamant. Controle op slijtage van zettingen adviseren we jaarlijks te laten doen om verlies van diamant te voorkomen. Woon je niet in de buurt van één van de winkels, maar wil je wel graag dat wij je sieraden onderhouden dan betaal je alleen de verzendkosten.
Artikelcode | oogje15 |
SKU | oogje15 |
EAN | 7446006396342 |
Type armband | Schakelarmband |
Kernmateriaal | Zilver |
Gehalte fijngoud | Geen goud |
Kleur | Zwart |
Steen | Met steen |
Lengte | 19 |
bol_seizoenscollectie | 4 seizoenen |
Seizoensjaar | 2021 |
Soort bewerking | Gepolijst |
Zilver gehalte | 925 zilver |
Dikte sieraad | 1.3 |
Dikte sieraad eenheid | mm |
Kleur steen | Zwart |
Lijn | Oogjes vanNienke® |
Steensoort | Hematiet |
Type hanger | Geen hanger |
Type schakel | Gevlochten |
Diamant gewicht | |
bol_diamant_gewicht_eenheid | CD |
Diamant kleur | Geen diamant |
Diamant kwaliteit | Geen diamant |
Slijpvorm | Geen diamant |
amazon_fabrieksgarantie_termijn | 1 jaar |
Product gewicht | 5 |
Breedte | 150 |
Verpakkingsgewicht | 20 |
Type parel | Geen parel |
Verpakking lengte | 24 |
Verpakking breedte | 17 |
Verpakking hoogte | 10 |
bol_levertijd_code | 24uurs-14 |
bol_levercode | FBR |
miinto_maat | Onesize |
miinto_taal | nl |
zalando_product_config | |
zalando_export_product | true |
zalando_closure | |
zalando_color | |
zalando_gender | target_gender_female |
zalando_sizechart | 5F01000E4A |
zalando_age_group | target_age_group_adult |
zalando_product_simple | |
zalando_brand_code | V0Q |
zalando_color_tertiary | |
zalando_color_secondary | |
zalando_certificate | |
zalando_pattern | |
zalando_size_code | One |
average of 0 review(s)
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review