Tulpcollier, gezwart zilver met gouden bolletje
Tulpcollier, gezwart zilver met gouden bolletje
€120,00

Tulpcollier, gezwart zilver met gouden bolletje

120,00
Make a choice:
In stock (4)
  • Handgemaakt sieraad
  • Altijd! Gratis schoonmaakservice op alle sieraden vanNienke®
  • Eersteklas edelmetaal
  • More information? Contact us about this product
Product description

Dit collier uit de collectie 'Tulpjes!" vanNienke® bestaat uit een 1,3mm zilveren ankerketting met karabijnhaaksluiting en waaraan een gezwart zilveren hanger met daaraan een 14 karaat gouden bolletje. De breedte van de hanger is 10,5 mm. Het collier kan worden gecombineerd met bijpassende oorhangers uit dezelfde collectie en kunnen zeer goed als dagelijks luxe sieraad gedragen worden.

De 'Boeketreeks!' vanNienke®
De collectie ontleent zijn naam aan grafische bloemvorm waarin deze sieraden zijn uitgevoerd. Meestal bestaande uit meerdere lagen en afzonderlijk van elkaar draaibaar. De vormen zijn er in meerdere varianten met een 1, 3 of 5 delig blad in zowel eerste gehalte zilver als in 14 karaat wit, geel of rosé goud, of combinaties daarvan. Stekers en oorhaken worden ook bij de zilveren sieraden altijd uitgevoerd in goud vanwege duurzaamheid en de schoonheid in combinatie met het zilver. De kleinste variant heeft 1 blad en noemen we in deze serie 'Tulpjes!' vanNienke; een grafische oneindige hartvorm met de kenmerken van een tulpje.

Handgemaakt ambachtelijk smeedwerk
De boeketreeks collectie is een selectie van exclusieve juwelen van eersteklas edelmetaal. Hierin vind je colliers, oorhangers, oorstekers, ringen en armbanden. De sieraden zijn goed dagelijks draagbaar en de modellen staan garant voor een prachtig vormgegeven sieraad. De luxe 14 karaat gouden modellen met diamant verzekeren je van een prachtig juweel.
Alle sieraden van vanNienke® worden handgemaakt in haar ateliers in Gouda, Heerenveen en Sneek. Met grote zorg en oog voor detail wordt er vijf dagen per week door de goudsmeden gewerkt aan de creaties van Nienke.

Een mooi cadeau
Al onze sieraden worden verzonden in een luxe sieradendoosje en mooi verpakt tot een prachtig cadeau. Net als in de fysieke winkels van vanNienke® vinden we de uitstraling van de verpakking onderdeel van de totale beleving en daarnaast zorgen de doosjes voor een goede bescherming tegen breuk en mogelijke beschadigingen. In de verpakking vind je verder nog wat informatie over de winkel en uiteraard onze contactgegevens.

Schoonmaakservice en controle
Alle bij vanNienke aangekochte sieraden, zowel offline als online kunnen onder service worden schoongemaakt in één van onze eigen winkels. We controleren dan direct de eventuele zettingen van je diamant. Controle op slijtage van zettingen adviseren we jaarlijks te laten doen om verlies van diamant te voorkomen. Woon je niet in de buurt van één van de winkels, maar wil je wel graag dat wij je sieraden onderhouden dan betaal je alleen de verzendkosten.

Strengths and weaknesses
Handmade jewelry
Eerste klas edelmetaal
Bekijk ook de varianten van dit sieraad
Product information
Article code BO049
SKU BO049
EAN 7446006393327
Specifications
Collection Boeketreeks
Season year 2021
Type collier
Material 14ct yellow gold
Gold weight 14ct
Silver 925
Pendant Fantasy pendant
Soort bewerking Polished
Width 10.5
Length 45
Product weight 6
Color Black
Steen No stone
Stone
Stone color Brown
Diamond weight
Diamond color No diamond
Diamond quality No diamond
Cut No diamond
Pearl type No pearl
PAckage weight 200
Type chain Anchor
Package length 24
Package width 17
Package height 10
miinto_productvariant_id
bol_seizoenscollectie All seasons
bol_levercode
bol_levertijd_code 1-2d
bol_diamant_gewicht_eenheid CD
miinto_maat Onesize
miinto_taal nl
zalando_export_product true
zalando_age_group target_age_group_adult
zalando_sizechart 5F01000E4A
zalando_gender target_gender_female
zalando_color
zalando_model_id
zalando_supplier_color
zalando_jewelry_material
zalando_jewelry_material_two
zalando_occasion occasion_7230
zalando_condition condition_8531
zalando_fastening
zalando_season_code year_round_basics
zalando_washing_instruction washing_instructions_6998
zalando_brand_code V0Q
amazon_fabrieksgarantie_termijn 1 year
zalando_color_tertiary
zalando_color_secondary
zalando_certificate
zalando_pattern
zalando_size_code One
What our customers say

average of 0 review(s)

No reviews found
Read or write a review
* We'll never share your email with anyone else.
iDEAL MasterCard Visa
My account
You are not logged in. Log in to make use of all the benefits. Or create an account now.
Language
Cart
Your cart is empty
Menu
Search
Search suggestions
No products found...
Please accept cookies to help us improve this website Is this OK? Yes No More on cookies »